Krajowa Wystawa w Legnickich Polach

Gorthan Marrok zadebiutował dzisiaj po baaardzo długiej przerwie. Dostał bardzo ładny opis i ocenę bardzo dobrą 😀 Sędzia niestety nie gustował w lżejszych, długonogich psach. Gorthan Kira’Sha pierwszy raz oddała pole i zajęła drugie miejsce z oceną Wybitnie obiecującą. Oba psiaki pokazały się super – czekamy na więcej.
Wielkie gratulacje!

[flagallery gid=76 name=Gallery]

Drugie USG Morrigan.

Nasza kolejna wizyta u weterynarza potwierdziła, że z maluszkami wszystko jest ok. Rosną jak na drożdżach, serduszka im ładnie biją. Niestety USG jest bardzo słabej jakości, więc niewiele widać. Udało się doliczyć trójki – jeden nawet do nas pomachał 😉 Jeszcze ok. 2,5 tygodnia czekania i zobaczymy czy prognozy się potwierdzą.

USG z indykami w tle 😀

Spacer po USG – bardzo krótki, bo temperatura dobijała do 30 stopni :O

Międzynarodowa Wystawa w Warszawie

Na dzisiejszej wystawie zaprezentował się Gorthan Kraken Kragdob oraz Kikimora. Kraken pokazał się jak zwykle pięknie i pomimo tego, że już wyłysiał na lato, zgarnął ocenę Wybitnie obiecującą i tytuł Najlepsze szczenię. Kikimora zajęła pierwsze miejsce w swojej klasie i otrzymała ocenę Wybitnie obiecującą, którą zgarnęła głównie za swoją wilczą głowę 😉 Po wystawie udało się zrobić rodzeństwu mała sesję – rezultaty poniżej.

[flagallery gid=75 name=Gallery]

[flagallery gid=77 name=Gallery]

Odwiedziny taty.

Dzisiaj odwiedził nas tata naszego ostatniego miotu – Urobach. Jego pierwsza żona, Czarna Dama, zachowywała się jakby wyszedł na chwilę i wrócił – mały łomot na początek, a potem już tylko miłość… Udało się zrobić trochę zdjęć ojca z córką Kikimorą 🙂 Efekty poniżej:

[flagallery gid=69 name=Gallery]

Zdjęcia autorstwa naszego oraz przewodniczki Uro – Asi. Dzięki za możliwość udostępnienia 🙂