Krajowa Wystawa w Legnickich Polach

Gorthan Marrok zadebiutował dzisiaj po baaardzo długiej przerwie. Dostał bardzo ładny opis i ocenę bardzo dobrą 😀 Sędzia niestety nie gustował w lżejszych, długonogich psach. Gorthan Kira’Sha pierwszy raz oddała pole i zajęła drugie miejsce z oceną Wybitnie obiecującą. Oba psiaki pokazały się super – czekamy na więcej.
Wielkie gratulacje!

[flagallery gid=76 name=Gallery]

Międzynarodowa Wystawa w Warszawie

Na dzisiejszej wystawie zaprezentował się Gorthan Kraken Kragdob oraz Kikimora. Kraken pokazał się jak zwykle pięknie i pomimo tego, że już wyłysiał na lato, zgarnął ocenę Wybitnie obiecującą i tytuł Najlepsze szczenię. Kikimora zajęła pierwsze miejsce w swojej klasie i otrzymała ocenę Wybitnie obiecującą, którą zgarnęła głównie za swoją wilczą głowę 😉 Po wystawie udało się zrobić rodzeństwu mała sesję – rezultaty poniżej.

[flagallery gid=75 name=Gallery]

[flagallery gid=77 name=Gallery]

Debiut Ozziego.

Nasz “mały” Othinn Ozzy dorasta i wreszcie zaczyna pokazywać na co go stać. Dzisiaj zadebiutował w Olsztynie i według świadków bardzo ładnie się zaprezentował 🙂 Pomimo, że była to jego pierwsza wystawa, dał się wymacać sędziemu od stóp do głów i wybiegał sobie ocenę Doskonałą oraz Zwycięzce. Wielkie gratulacje dla naszego wilka!

[flagallery gid=74 name=Gallery]

Międzynarodowa Wystawa w Łodzi.

Ta wystawa była jedną z bardziej pechowych ostatnio. Niestety spóźniliśmy się i Kraken Kragdob był oceniany już po ocenie reszty psów – sędzia bardzo nad tym ubolewał 😉 Młody otrzymał ocenę Wybitnie obiecującą i zebrał same pochwały – zarówno za wygląd jak i za charakter. Bardzo nas to cieszy.
Dziewczyny w klasie baby pokazały się ok – chociaż biegało się strasznie ciężko w deszczu i w błocie po kostki. Kamikaze zajęła pierwsze miejsce z oceną Wybitnie obiecującą. Kikimora dzień wcześniej zaliczyła zdeptanie łapy, więc na wystawie kulała. Pomimo tego dostała ocenę Wybitnie obiecującą, bardzo ładny opis i drugie miejsce. Wystawiała się już dużo lepiej niż w Lublinie i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej – cały czas się uczymy. Za zdjęcia dziękujemy Ewie, Mariuszowi i Danielowi 🙂

[flagallery gid=58 name=Gallery]

Po wystawie udało nam się spotkać z czwartym maluchem z miotu K – Korredem. Zaliczyliśmy mały spacer i zrobiliśmy multum zdjęć. Młody jest prześmieszny – zupełnie inny od rodzeństwa i z wyglądu i z zachowania – totalny wariat 😀 Bardzo nas cieszy to, że możemy widywać nasze maluchy i patrzeć jak się rozwijają. Zdjęcia z rodzinnego spaceru poniżej.

[flagallery gid=59 name=Gallery]

Klubowa Wystawa Psów w Opolu

Na klubówce w Opolu zadebiutowała Kira’Sha. Mała miała ciężki orzech do zgryzienia – pierwszy raz tyle psów i ludzi w jednym miejscu. Szybko się oswoiła z nową sytuacją i wygrała z dwójką konkurentek, a następnie z psem sięgając po 1 miejsce, ocenę Wybitnie Obiecującą oraz tytuł Najlepszego Baby wystawy 🙂 Na finałach zabrakło szczęścia i dziewczyny były piąte, ale to i tak wielki sukces jak na pierwszą wystawę. Wielkie gratulacje!

Za fotki z wystawy dziękuje Agnieszce, Jagodzie i Ani 🙂

[flagallery gid=44 name=Gallery]

Krajowe wystawy w Lublinie i Inowrocławiu

Dzisiaj był dzień debiutów. W Lublinie po raz pierwszy pokazali się Kikimora i Kraken, natomiast w Inowrocławiu – Kamikaze. Kraken zrobił na wszystkich piorunujące wrażenie – jest otwartym psem, który chętnie rozdaje całusy 😉 Dodatkowo jego rzadki ciemnobrązowy kolor i super jasne oko – sprawiają, że zwraca uwagę każdego napotkanego dwunoga. Zgarnął ocenę Wybitnie obiecującą i fajny opis. Kikimora była trochę bardziej poruszona zamieszaniem, które wokół niej powstało, ale i tak pokonała konkurentkę w swojej klasie zdobywając 1 miejsce i ocenę Wybitnie obiecującą. Zamiast finałów psiaki zaliczyły spacer i kąpiel. W tym samym czasie w Inowrocławiu, Kamikaze spotkała się z tatą, a następnie wywalczyła sobie ocenę Wybitnie obiecującą oraz tytuł Najlepsze Baby 🙂 Weekend możemy zaliczyć do bardzo udanych – zwłaszcza, że pogoda nareszcie dopisała 🙂

[flagallery gid=45 name=Gallery]

[flagallery gid=46 name=Gallery]