Klubówka w Łodzi.

Dawno nie byliśmy na żadnej wystawie, ale w związku z zaaranżowaniem spotkania Czarnej Damy z przyszłym tatą naszego miotu – Urobachem, zdecydowałam się pojechać. Na samą wystawę zgłosiłam tylko Morrigan – na rodowód Reiko nadal czekamy, a Czarna Dama jest niewystawialna – zgubiła aktualnie całe futro… Wystawa jak wystawa – trochę pogadaliśmy, postaliśmy i odbębniliśmy ocenę. Sędzina była zachwycona Morrigan – głównie jej głową i wyrazem, ale także charakterem – suka dała się wszędzie wymacać bez burczenia czy chowania pod siebie ogona i uciekania. Warto wspomnieć, że ostatni raz na wystawie była ponad rok temu, więc nie jest to wyuczone zachowanie 😉 Morrigan zdobyła złoto i CWC, ale o reszcie zaważyła jej… nadwaga 😀 Niestety po niedawnej cieczce jak zwykle trochę przytyła (reszta to futro), no i sędzina tylko z tego powodu nie dała jej wygrać. Miło słuchało się o tym, że mamy prawie idealną sukę. Czarna zachowywała się o niebo lepiej niż na poprzednich wystawach – dawała się głaskać. Już od jakiegoś czasu obserwujemy u niej poprawę zachowania – zwłaszcza przy wilczakowych facetach. Typowe babskie popisywanie 😀 Reiko, dla której była to pierwsza w życiu wystawa, była trochę zdezorientowana, ale widać, że kocha ludzi i przytulanie. Na razie uczymy się siebie nawzajem. Mam nadzieję, że wkrótce odbierzemy jej rodowód i zacznie rozsiewać swój czar w ringach.

Co do Urobacha – widziałam go po raz kolejny, ale teraz już mam pewność, że idealnie pasuje do Czarnej. Zresztą jej też przypadł do gustu, więc jak się nie widzieli – to do siebie wyli. Nawet Morrigan była o nią zazdrosna. Teraz tylko musimy zaczekać na cieczkę. Na końcu galerii znajdziecie zdjęcia narzeczonych.

[flagallery gid=20 name=Gallery]

Zdjęcia z wystawiania Morrigan, dzięki uprzejmości właściciela Gierroda Braterstwo Wilczaków.

Wystawa w Serramazzoni.

Dostaliśmy kilka zdjęć naszej “małej” Otsandy z wystawy w Serramazzoni we Włoszech. Oprócz wystawy młoda przeszła także przegląd młodych sędziowany przez p.Rosika. Wynik to A62 E1 Of R1. Najbardziej cieszy mnie to Of, czyli idealny charakter. 62cm w wieku niecałych 9 miesięcy to też niezły wynik – sporo więcej niż jej mama w tym wieku 😉

[flagallery gid=18 name=Gallery]

Wszystkie zdjęcia udostępniła nam Martina Viti. Thanks 🙂